שירה ארמון מטפלת בכירה רב תחומית
          אורטופדיה  

בואן וטיפול בבעיות אורטופדיות

במישור האורטופדי הכוונה לחבלות, פציעות ומצבים כרונים. עצמות, שרירים, רצועות גידים ומפרקים.


טיפול בכאב 

ישנם מספר מחקרים שנעשו ברחבי העולם לגבי מידת ההחלמה והשיפור של כאבי גב תחתון, ברכיים וקרסוליים, התוצאות מדברות בעד עצמן. כ70% מכלל משתתפי המחקרים חוו שיפור חלקי עד כמעט מלא של הכאב והמגבלה ברמה של 40%-99% שיפור ו 20% מהמשתתפים חוו ריפוי מוחלט לבעיות שלהם.


טיפול מונע 

בואן לא בא רק כדי לטפל בבעיה או כאב קיים אלא גם במניעת פציעות בעיקר אצל ספורטאים או אנשים אשר עוסקים בפעילות גופנית בצורה אשר יכולה להזיק להם יותר מאשר להטיב.

לדוגמא מישהו בעל תחביב לשחק פעם בשבוע כדורגל עם החברים , אשר כל השבוע עובד בעבודה משרדית, לא מפעיל את הגוף, לא עושה חימומים ומתיחות כל יום , מגיע לשחק אחרי יום עבודה, עם שרירים מכווצים רוב הסיכויים שפציעת ספורט תיווצר בגוף עם בשחיקה או במתיחה או קריעה.

טיפול בואן עוזר לגוף להתמודד עם אתגרים גופניים אלו, משפר את גמישות השרירים והמפרקים ושומר על בריאות השלד ( ישנו מחקר שהוכיח את מידת השיפור של גמישות הרגליים ושיפור זוית הכיפוף לשבוע שלם לאחר טיפול בואן בודד).


טיפול בזמן אמת 

המגע המינימלי של השיטה מאפשר גם טיפול בזמן אמת במצבים אקוטיים רבי-כאב כגון פריצת דיסק, נקע בקרסול, ומתיחת או קריעת שריר. טיפול מוקדם כזה מוביל להפחתה מהירה ברמת הכאב, להאצת ההחלמה, ואף למניעת הפיכתה של הפציעה לבעיה כרונית.

מנסיוני טיפלתי בפציעות של קרע בשריר או נקע נפוח אשר מיידית הופחתו רמות הכאבים, וזמן ההחלמה קוצר בחצי.


מניסיוני הרב, טיפלתי רבות בפריצות דיסק, בלט דיסק, כתף קפוא, טניס אלבו, מתח כרוני במפשעות, כאבי ברכיים וקרסוליים, צוואר תפוס כרונית ומתח שרירי גבוה כללי בגב , דלקות בשריר וכו' תמיד היה מפתיע לטובה לראות את השיפור המהיר אצל המטופלים. כאבים , מגבלות, ומתח נעלמו כאילו לא היו, לא רק של פציעות ומקרים חדשים אלא גם בעיות של עשרות שנים עברו או השתפרו במידה שכבר לא הפריעה לתפקוד היומיומי.

לתיאום טיפול, התקשרו עכשיו: 052-2243604
   תפריט קטגוריות
   עדכונים חדשים
  שמור על קשר

שירה ארמון - טיפול בשיטת בואן


32403 ביקורים

Powered by Webone